Wspieram firmy zarządzane przez kobiety – 30% kod rabatowy

Wspieram firmy zarządzane przez kobiety

Skąd idea 'wspieram firmy zarządzane przez kobiety’?

WirtualnaMarka.com jest rezultatem poszukiwań nowej ścieżki zawodowej. Bazuje na moich umiejętnościach, talentach i pasjach, ale też jest podróżą w nieznane. Bez wsparcia i kooperacji mój pomysł nigdy nie doszedłby do tego etapu. Nadal zastanawiałabym się czy warto, czy wypada, czy się uda, czy zadziała. Dziś nadal wielu rzeczy nie wiem. Przede mną jest całe morze wiedzy, którą muszę zdobyć lub przekuć w solidne doświadczenie. Chcę się jednak już teraz zacząć dzielić tym co mam, wiem i potrafię, aby wspierać przedsiębiorczość wśród nas, kobiet.

 

Idea wspierania w praktyce

Na co dzień pracuję z wieloma wspaniałymi kobietami, które podobnie jak ja zaczęły układać sobie nowe ścieżki zawodowe. Ale też wiele z nich nadal się waha i potrzebuje wsparcia, zachęty oraz kooperacji.

Jeśli jesteś na początku swojej drogi i wiesz, że posiadanie własnej strony i marki jest kluczowe dla Twoich planów, skontaktuj się ze mną.

Nieważne co robisz: zakładasz firmę, przebranżawiasz się, idziesz w kierunku bycia freelancerką, a może próbujesz dzielić swój czas między pracę na etacie i rozwój nowego pomysłu. Z przyjemnością podejmę z Tobą współpracę.

Aby zorientować się w mojej ofercie i dobrać produkt do potrzeb swojej organizacji NGO, zobacz ’oferta i cennik’.
Jeśli nie wiesz od czego zacząć ani jak wygląda praca przy budowie stron, sprawdź ’jak pracuję’ lub skontaktuj się ze mną.

 

Kobieca strona www z 30% rabatem

W ramach moich usług, oferuję 30% zniżki na projekt wraz z realizacją Twojej strony. Aby skorzystać z rabatu, wpisz przy zamówieniu emailowym kod kuponu: KOBIECYBIZNES.

Dodatkowo możesz skorzystać z mojej pomocy przy zakupie hostingu z rabatem.

 

Idea inkluzywności

Jeśli właśnie czytasz ten wpis i zastanawiasz się, czemu nie ma tu ani słowa o inicjatywach prowadzonych bez względu na płeć, tożsamość czy identyfikację, to od razu wyjaśniam, że WirtualnaMarka.com jest jak najbardziej inkluzywnym miejscem.

Ponieważ jednak sama otrzymałam dużo wsparcia od kobiet, ten post jest formą podziękowania i odwdzięczenia się. Nie stawiam barier, ale, co mam nadzieję, pomagam je usuwać.

Przewiń do góry