projekty

WZMACNIAM KOBIECE BIZNESY DZIĘKI SILE PROJEKTOWANIA

Photo by Hal Gatewood on Unsplash (2)
Przeprojektowanie kluczowych podstron oraz postawienie strony od nowa miło zapewnić powrót do ujednoliconego designu oraz wzmocnienie aktywnego charakteru biznesu. Kombinacja mocnego akcentu żółtego i przeciwważącej szarości nadaje efekt elegancji.
Komunikacja wizualna oraz projekt strony odzwierciedlają motto: „Po wolność, po marzenia, po życie w zgodzie z sobą i swoimi wartościami”. Podkreślają otwartość na nowe, kobiecą energię i odwagę do patrzenia dalej i głębiej. Piękna rozwojowa współpraca i pięknie rozwijający się biznes.
Nadrzędnym celem komunikacji wizualnej i projektu strony www było przekazanie rdzenia firmy Solution Space Therapy – “You don’t have to save me, you just have to hold my hand while I save myself”. Delikatne fiolety strony oraz jej jasny i prosty układ, miały tonować w odbiorze i stworzyć poczucie bezpiecznej przestrzeni.
Słowo klucz projektu to patchwork – bogactwo doświadczeń i talentów, które wykorzystywane są do prowadzenia biznesu. Empatyczna nauka publicznego mówienia i pobudzanie wewnętrznej energii przyszłych mówców, to podstawa do stworzenia komunikacji wizualnej. Kombinacja pomarańczowego i bordo ma nastawiać na ukierunkowane działanie.
Lekka forma projektu podkreśla podstawowy cel biznesu – dostępność oraz inkluzywność. Na pierwszym miejscu stawia tekst i książki. W projekcie podkreślono, że korekta testu, która jest kluczowa zarówno dla studentów jak i nowych autorów, ma mieć moc otwierania nowych możliwości.
To drugi z projektów dla firmy Sulik. Tym razem projekt odświeżonej komunikacji wizualnej oraz strony internetowej. Rdzeniem projektu są artystyczne realizacje florystyczne a także nastawienie na tworzenie i ekspresję za pomocą roślin. To firma dla Klientów oczekujących na niecodzienne bukiety. Strona jest w trakcie realizacji.
Głównym wyzwaniem było odróżnienie biznesu od innej firmy prowadzonej przez Klientkę. Rdzeniem projektu jest człowiek i droga do odzyskania jego wewnętrznych zasobów. Podejście holistyczne, harmonia żywiołów, osadzenie tu i teraz to tworzą bazę komunikacji wizualnej. Strona jest w trakcie realizacji.