spójna identyfikacja i tworzenie stron internetowych

JAK PRACUJĘ - TWOJA STRONA W 3 KROKACH

spójna identyfikacja

projekt przed realizacją

zniżka na zakup hostingu
wersja mobilna w cenie
12 miesięcy gwarancji
Oprogramowanie

Używam najnowszego, profesjonalnego oprogramowania podczas projektowania i tworzenia stron www. Oto narzędzia, z których korzystam najczęściej.

adobe xd
wordpress
elementor pro
crockoblock
astra pro
rank math
Jak wygląda współpraca

Chcesz stworzyć lub wzmocnić swoją wirtualną markę? Właśnie zakładasz swój pierwszy biznes? Wiesz co chcesz robić i jak działać, ale nie masz jasnej wizji i planu na spójną identyfikację wizualną? Masz logo, ale czujesz, że to dopiero początek budowy wizerunku Twojej firmy? 

Pasjonuję się tworzeniem wirtualnego wizerunku firm. Pomagam młodym markom wypracować spójny styl i zaistnieć online. 

Sprawdź jak wygląda współpraca. To 4 etapowy proces. Tworząc przejrzyste zasady, kierowałam się wygodą moich Klientów. Chcę, aby zawsze wiedzieli na jakim etapie jest aktualnie ich zamówienie i czego mogą się spodziewać dalej.

Sprawdź poniższe kroki, aby lepiej zrozumieć co Cię czeka na poszczególnych etapach.

Jeśli chcesz aby Twoja strona działała poprawnie po wdrożeniu i/lub potrzebujesz pomocy przy jej bieżącej obsłudze, poniżej (krok 5) znajdziesz informacje o usługach administrowania strony.

Możesz także zapoznać się z moim portfolio i blogiem. Udostępniam także szablon umowy, wierząc, że jasne i transparentne zasady są podstawą dobrej współpracy.

1

Wybór projektu

Pierwszy krok to wybór rozwiązania. Chcesz zaprezentować swoje usługi lub portfolio i obsługiwać klientów zdalnie? Prowadzisz firmę i profesjonalna strona jest dla Ciebie ważna. A może zaczynasz tworzyć blog i chcesz przyciągnąć uwagę. Sprawdź aktualną ofertę.

Jeśli na tym etapie nie wiesz czego potrzebujesz, ani jak dokładnie zdefiniować swój pomysł po prostu
zadzwoń: 48 798 587 488.

Chcesz wiedzieć jak wygląda umowa? Sprawdź wzór umowy tutaj

2

Spójna identyfikacja wizualna

Jeśli posiadasz pełną identyfikację stylu swojej marki, omiń ten etap.

Jeśli zastanawiasz się jaka ma być Twoja wirtualna marka lub jak zadbać o spójny styl i przekaz, to ten etap jest idealny dla Ciebie. Razem wypracujemy wszystkie elementy takie jak: czcionki, paletę barw, ikony, grafiki, logo, elementy wyróżniające. Słowem wszystko to czego potrzebujesz nie tylko do stworzenia strony www, ale także komunikowania się z Klientami przez różne kanały (email, IG, FB, obsługa bezpośrednia).

Zobacz portfolio.

3

Projekt strony / projekt komunikacji

Wraz z wypracowaniem spójnej identyfikacji wizualnej, możemy zacząć pracę nad projektem strony. Po co Ci projekt? Czy to nie wydłuży okresu oczekiwania na stronę? Zakładam, że nie lubisz kupować kota w worku. A także chcesz mieć chwilę na zastanowienie się nad tym jak Twoja strona ma przemawiać do Klientów. To właśnie dlatego zawsze tworzę projekt strony i daję czas Tobie na przemyślenie wszystkich detali. Ten etap jest dla Ciebie, Twojego komfortu i wygody.

Na tym etapie mogę także przygotować kilka propozycji komunikacji poprzez IG czy FB lub emailowej.

To też moment, w którym Ty gromadzisz teksty na stronę, robisz sobie/swoim produktom sesję foto/itp.

Zobacz portfolio.

4

Realizacja strony

Jeśli nie masz jeszcze wykupionej nazwy i wybranego usługodawcy. na tym etapie możemy wspólnie zadbać o odpowiednią nazwę Twojej strony (domena) a także szybkość i niezawodność jej działania (hosting). Współpracuję z CyberFolks.

Jeśli wszystkie formalnością są już gotowe, przystępuję do realizacji strony na podstawie zatwierdzonej spójnej wizualizacji i projektu strony.

5

Administrowanie i dalszy rozwój

Zajmuję się także regularnym wsparciem działanie Twojej strony. Możesz skorzystać z usługi, która pozwoli Ci zachować bezpieczeństwo Twojej strony, a także jej dalszy rozwój. Oferuję usługi po-wdrożeniowe. Sprawdź czego będziesz potrzebować: zobacz ofertę i cennik.

Przewiń do góry