Aktualna oferta rabatowa

Aktualna oferta rabatowa

Dlaczego przygotowałam ofertę rabatową?

Moje oferty rabatowe nie wynikają tylko z działań marketingowych. Są także są zgodne z wartościami, które podzielam.

Wirtualna Marka aktywnie wspiera kilka inicjatyw społecznych:

  • działanie NGOs
  • aktywizację kobiet

 

Oferta dla NGOs

Nasza oferta skierowana jest do osób działających na rzecz organizacji pozarządowych. WirtualnaMarka.com aktywnie wspiera równość, inkluzywność oraz transparentność zasad. Jeśli Twoje stowarzyszenie, fundacja, organizacja mają takie same założenia, z chęcią Cię wesprzemy. W ramach naszych usług, oferujemy całkowicie darmowe postawienie 2 stron w miesiącu. Aby skorzystać z rabatu, wpisz przy zamówieniu emailowym kod kuponu: NGO.

 

Oferta dla Kobiet

Na co dzień pracuję z wieloma wspaniałymi kobietami, które podobnie jak ja zaczęły układać sobie nowe ścieżki zawodowe. Jeśli jesteś na początku swojej drogi i wiesz, że posiadanie własnej strony i marki jest kluczowe dla Twoich planów, skontaktuj się ze mną. Nieważne co robisz: zakładasz firmę, przebranżawiasz się, idziesz w kierunku bycia freelancerką, a może próbujesz dzielić swój czas między pracę na etacie i rozwój nowego pomysłu. Z przyjemnością podejmę z Tobą współpracę. W ramach moich usług, oferuję 30% zniżki na projekt wraz z realizacją Twojej strony. Aby skorzystać z rabatu, wpisz przy zamówieniu emailowym kod kuponu: KOBIECYBIZNES.

 

Oferta na Start

Obserwuj nas na Instagramie, Facebook oraz GoogleMaps i aktywnie włącz się we wzmacnianie WirtualnejMarki.com. Ta oferta skierowana jest do osób obserwujących nas na wybranych social media i aktywnie-pozytywnie zaangażowanych (polubienia, udostępnienia, komentarze). W ramach naszych usług, oferujemy 20% zniżki na projekt wraz z realizację Twojej strony. Aby skorzystać z rabatu, wpisz przy zamówieniu emailowym kod kuponu: START20 i podaj nazwę użytkownika z social mediów.

Przewiń do góry